Co i jak robimy

Witam wszystkich, którzy tu trafili. Niewiele w internecie jest stron gdzie przedstawione są testy sprzętu dla wędkarzy i myśliwych. Jako fanatyk tego rodzaju hobby nie raz przeszukiwałem sieć by znaleźć jakiekolwiek informacje na temat interesujących mnie rzeczy. Zauważyłem, że opinii na różne tematy jest mnóstwo, a sporo osób wypowiada się na podstawie zasłyszanych informacji, często nawet nie mając w ręce omawianego produktu. Dlatego do głowy przyszła mi myśl by stworzyć swego rodzaju specjalistyczny wortal dla wędkarzy i myśliwych. Choć wydaje się, że jednych i drugich dzieli przepaść bo tu woda, a tam las, to jednak jest sporo tematów które łączą. Jedni i drudzy mogą korzystać z swoich doświadczeń. Pierwsza rzecz jaka przychodzi mi do głowy to noże. Zdecydowanie w sklepach myśliwskich jest o wiele większy wybór niż w tych dla wędkarzy, a na dodatek te dla myśliwych wydają się o wiele lepsze – mam nadzieję niebawem przeprowadzić kilka testów noży. Kolejną wspólną kategorią jest ubiór. Zarówno na polowaniu, jak i podczas wędkowania jedną z ważniejszych rzeczy jest komfort i wygoda. To co nosimy podczas naszych wypraw ma ogromny wpływ na samopoczucie. Można wrócić z polowania bez oddania strzału, a z wędkowania bez brania i mimo to być zadowolonym z wyprawy. Jednak kiedy przemokniemy, zmarzniemy, a buty nas obetrą, to z pewnością taka wyprawa nie będzie miłym wspomnieniem. Dlatego myślę, że podane prze zemnie informacje mogą się wam przydać.

Długo myśleliśmy jaką obrać procedurę, według jakiego schematu przeprowadzać nasze testy, jaką stosować ocenę ale doszliśmy do wniosku, że to bardzo subiektywna sprawa. Przecież nie każdemu będzie wygodnie w tych samych butach, nie wszystkim dobrze będzie się łowiło tą samą wędką. Dlatego nasze testy nie będą oparte na schemacie, a po prostu postaramy się napisać swoją ocenę, kierując się wyłącznie osobistymi odczuciami. Mamy nadzieję, że w przyszłości wortal rozwinie się i namówię kilka dodatkowych osób na prowadzenie tej strony, a wszystko z myślą o Was drodzy koledzy.

Sprzęt do testów najczęściej kupujemy sami, czasem niektóre firmy dają nam niewielkie rabaty. Zdarza się, że sprzęt jest nam użyczany na okres testów i musimy go zwrócić. Kilka razy firmy przekazały nam sprzęt nieodpłatnie. Na naszych testach nie zarabiamy, sama strona wyświetla wprawdzie płatne reklamy, ale przychody nie wystarczają nawet na opłacenie domeny. Dlatego jeżeli drodzy koledzy macie chęć nas wspomóc choćby przysłowiową filiżanką kawy będziemy bardzo wdzięczni.

https://buycoffee.to/fishingandhunting