Współpraca

Zapraszam, do współpracy firmy i sklepy oferujące sprzęt dla wędkarzy i myśliwych. Jeżeli chcecie wypromować jakiś produkt, który oczywiście jest dobry ale nieznany, to chętnie podejmę się przeprowadzenia i opublikowania takiego testu. Oczywiście nie ma tu miejsca na kumoterstwo, bo ten serwis ma służyć ludziom, a nie producentom i importerom. Nie znaczy to, że coś co niekoniecznie jest najwyższej próby od razu musi być skazane na potępienie – gdyby tak było wszyscy jeździli by mercedesami, bo przecież maluch jest do niczego. Sam decydując się na zakup jakiegoś sprzętu kieruję się zasobnością mojego portfela. Jeżeli więc produkt nie koniecznie jest pierwszoligowy, a wart jest swojej ceny, to również warto go opisać.

Sporo osób przed dokonaniem zakupu sprawdza i szuka w sieci opinii innych użytkowników, sam również tak robię. Wielokrotnie trafiałem na wypowiedzi ludzi, którzy wypowiadali się na temat jakiegoś produktu tylko na podstawie zasłyszanych opinii. Dlatego wortal, który tworzę ma być rzetelną potwierdzoną osobiście informacją i z pewnością przysłuży się zarówno kupującym, jak i sprzedającym.

Jeżeli jesteś, producentem, hurtownikiem, sklepem i interesuje cię współpraca to zapraszam.

Jeżeli jesteś konsumentem i interesuje cię przeprowadzenie testu jakiejś konkretnej rzeczy to pisz, jeżeli takim testem będzie zainteresowane więcej osób to z pewnością go przeprowadzę.